Referencje i realizacje

Jakość naszych usług potwierdzają uzyskane przez nas referencje oraz liczne realizacje instalacji elektrycznych na terenie powiatu mikołowskiego oraz Śląska.

Cechuje nas rzetelność, terminowość oraz fachowość. Dzięki stałemu podnoszeniu naszych kompetencji z zakresu instalcji elektrycznych oraz elektryki budowlanej macie Państwo pewność, że wybierając usługi naszej firmy, każde zlecenie zostanie wykonane z należytą starannością i solidnością.

O jakości naszych usług z zakresu energetyki, elektryki, systemów CCTV oraz PPOŻ świadczy to, że nasza firma działa nie tylko w Mikołowie, ale i na terenie całej Polski od 2006 roku. Dziękujemy naszym klientom za okazane zaufane i zachęcamy do dalszej współpracy, w każdej dziedzinie dotyczącej elektryki.

„…dotychczasowa współpraca w realizacji zamówień zleconych firmie TECHNET z Mikołowa cechowała się brdzo dobrą jakością wykonywanych prac, terminowością i dużą fachowością.”

„…biorąc pod uwagę dobrą jakość wykonywanych prac, organizację pracy, wykwalifikowaną kadrę oraz duże doświadczenie możemy polecić firmę TECHNET jako godnego zaufania wykonawcę zleconych prac.”

Najlepsza firma elektryczna jaką znamy. Zawsze fachowo i sumiennie . Polecamy